У Шацьку відбулися Міжнародні змагання

23-24 серпня в смт. Шацьк на озері Чорне відбулися Міжнародні змагання з веслування на байдарках і каное пам’яті відомої веслувальниці Галини Зуб.

Про це повідомляє сайт ШАЦЬК СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

Турнір, що традиційно відбувається на базі Шацької дитячо-юнацької спортивної школи, зібрав юних спортсменів, тренерів, родичів Галини Зуб з селища Шацьк,  численних знайомих і шанувальників та представників влади.

Участь у змаганнях взяли 11 команд: 185 веслувальників з Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Волинської областей України, а також з міст Пінськ і Білозерськ Республіки Білорусь. За тридцять років проведення Меморіалу у змаганнях взяли участь понад 5 тисяч учасників, вручено більше 1,5 тис. медалей.

Вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл з веслування на байдарках та каное змагалися у швидкості та витривалості на різних дистанціях та активно виборювали звання найкращих веслувальників.

Серед них здобули перемогу і Шацькі веслувальники: Олег Дударчук, Богдан Лопухович, Ольга Шапран, Анна Цюп’ях, Діана Мегель та Евеліна Романович, які принесли в скарбничку школи чесно завойовані медалі. Готували спортсменів до змагань тренери Василь Жипа, Леонід Цюп’ях та Микола Романович.

Відкрити урочистий захід, підняти Державний прапор України, доручили спортсменам Шацької ДЮСШ Олександру Ягодинцю та Софії Цюп’ях. Вшанували хвилиною мовчання пам’ять відомої веслувальниці Галини Зуб та поклали до її могили квіти.

Щороку у нагородженні учасників спортивних змагань беруть участь керівники району: Василь Голядинець – голова Шацької райдержадміністрації, Сергій Карпук – голова Шацької районної ради, Володимир Бугайчук – заступник голови райдержадміністрації, Лариса Демакова – керівник апарату райдержадміністрації, Людмила Цевух – секретар Шацької селищної ради, Сергій Стаднік – в.о. директора Шацької ДЮСШ та сестра Галини Зуб – Любов Климова.

Гості завітали на спортивне свято з гарними подарунками. Василь Голядинець від благодійного фонду Петра Нестерука «Дізар» подарував спортивній школі баскетбольні м’ячі, Сергій Карпук вручив найбільш успішним шацьким веслувальникам Сертифікати переможців стипендіального проекту фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» – за високі здобутки у сфері фізичної культури та спорту. Людмила Цевух вручила три весла, придбані за кошти Шацької селищної ради.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району