У Нововолинській ЦМЛ – аналізатор електролітів

Електроліти К+, Na+, CІ- та Са ++ є важливими компонентами крові, тільки якщо усі ці складові знаходяться в діапазоні норми – людина почувається добре. Апарат, який тепер є у Нововолинській міській лікарні – Аналізатор електролітів SINO 005 – для точного та швидкого вимірювання іонів у першу чергу для важкохворих пацієнтів реанімаційного та хірургічного відділення. Найбільше такому подарунку радіють у лабораторії ЦМЛ.

Про це повідомляє сайт НОВОВОЛИНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на сайт міської ради.

– Всього 30 секунд подається на один тест і маємо точний результат, – каже виконуюча обов’язки завідуючої лабораторії Тетяна Демус, – це дуже зручно та швидко. Часто саме від швидкості визначених аналізів залежить чиєсь життя.

Міський голова Віктор Сапожніков разом з головним лікарем ЦМЛ Віктором Морозом  подякували за нове обладнання ПриватБанку, адже саме за благодійні кошти його клієнтів і вдалося придбати такий потрібний для лікарні апарат. Ціна подарунка – 180 тисяч гривень, але це ще не усі сюрпризи. Як повідомив Юрій Войтенко, директор Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку, зовсім скоро для найменших пацієнтів Нововолинської лікарні завдяки благодійному фонду ПриватБанку «Допомога просто»  буде придбано дороговартісне медичне обладнання на суму в 300 000 гривень – інкубатор для новонароджених малят. Як він наголосив: «Кожне врятоване за допомогою цієї техніки життя – їхня заслуга. Благодійні внески можна здійснити на сайті фонду blago.pb.ua, у Приват24; у будь-якому банкоматі або терміналі ПриватБанку, або ж перерахувати решту, яка залишилася після операції в касі. Радий, що благодійний проект працює і це приємно, а у нашій країні за такими чуйними громадянами – майбутнє!»

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району