Проходить підготовка проекту «Дороги, що з’єднують польські та українські кордони»

Протягом 30-31 липня 2017 року відбулася поїздка офіційної делегації Маневицького району на чолі з першим заступником голови районної державної адміністрації Андрієм Бураком та у складі начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва

Повідомляє сайт МАНЕВИЧІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Маневицької РДА.

райдержадміністрації Надії Савчук,  провідного спеціаліста юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Ігоря Бідуна, директора державного підприємства «Поліське лісове господарство» Андрія Яцини, начальника караулу 13 ДПРЧ УДСНС України  у Волинській області Анатолія Ремінського, директора загальноосвітньої школи I-III ступенів с. Красноволя Тетяни Бобік,  Великоосницького сільського голови Сергія Ковбасюка  до гміни Біляни Мазовецького воєводства Республіки Польща.

Основна мета візиту офіційної делегації – своєчасна підготовка спільного проекту  «Дороги, що з’єднують польські та українські кордони»  до Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, участі у заході «Пікнік військово-сімейний» в рамках обміну досвідом між українськими та польськими працівниками пожежних частин.

Проектом «Дороги, що з’єднують польські та українські кордони»   на території Маневицького району передбачено проведення капітального ремонту 16,8 км  автомобільної дороги  О 031169 Собищиці – Колодії – Вовчиськ – /М-07/ – Комарове – Розничі – /Р-14 (на відрізку від села Костюхнівка до автомобільної дороги М-07) та вуличного освітлення з використанням відновлювальних джерел енергії по відремонтованій дорозі в прилеглих населених пунктах сіл Гута Лісівська (1км), Лісове (2км), Костюхнівка (1,5 км), Вовчецьк (1 км)  та придбання комбінованого дорожнього автомобіля для обслуговування доріг на суму 155175,65 євро / 53,39 млн.грн.

В рамках обміну досвідом між українськими та польськими працівниками пожежних частин делегація взяла участь у заході «Пікнік військово-сімейний», ознайомилася з роботою пожежної частини в місті Соколув-Підляський. Польські колеги з гміни Біляни безкоштовно передали для Маневицького районного відділу ДСНС України у Волинській області обладнання для зв’язку (10 радіостанцій), спорядження для захисту рятувальників (шоломи захисні та 4 апаратів на стисненому повітрі.

Делегація також відвідала лісництво в місті Соколув-Підляський, фермерське господарство, об’єкти культурної спадщини та школу в гміні Біляни.

Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій

та міжнародного співробітництва райдержадміністрації                  Н.Савчук

Джерело:  МАНЕВИЧІ СЬОГОДНІ

 

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району