Підприємець погрожує спалити себе під міськрадою

19 липня під Нововолинську міську раду із мітингом вийшов підприємець Фарід Хейдармі. Про те, що у орендованому ним кіоску торгувати не можна, він дізнався тільки після того, як вклав власні кошти в ремонт приміщення.

Чоловік хоче розвивати бізнес, щоб мати можливість утримувати сім’ю. Він каже, що згадана ситуація не вписується ні в які рамки.

Повідомляє сайт НОВОВОЛИНСЬК СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Нововолинськ.

“Місяць тому я взяв кіоск, який знаходиться напроти “Аміго”, раніше там хлібом торгували. Договір з власником не укладав, бо він сказав спочатку зробити ремонт. Дивлюся, нормальний чоловік. Повірив йому. У нас були усні домовленості. Почав ремонтні роботи, провів воду, все офіційно. Зараз мене виселяють звідси і я не знаю, з яких причин. Витратив біля 50-ти тисяч гривень. Хто мені поверне ці кошти?

Я є співвласником ресторану “Мангал”, чесно плачу податки. Цей кіоск стоїть більше 16-ти років і нікому він не заважав, аж раптом зараз почалися якісь незрозумілі проблеми. До мене прийшли з мерії і сказали, що тут нічого не буде, я не зможу торгувати. І це тоді, коли я зробив ремонт!

Каналізацію провів, документи в мене є. У водоканалі мені кажуть: Йди, подавай на нас в суд”. Я взагалі в шоці. Взяв у них технічний паспорт дві-три неділі тому, мали підключити воду. Зараз кажуть, ніби я незаконно це все зробив, ніби комусь дав грошей. Насправді нічого такого не було, я офіційно заплатив 270 гривень за технічний паспорт.

До мера міста Сапожнікова заходив. Він сказав, що це питання не до нього. Я не знаю, до кого іти. Мене футболять то туди, то сюди. Власник зараз говорить: “Даю тобі 500 доларів і давай виселяйся. На мене тиснуть, я не хочу мати ні з ким проблем”.

Тому й ніхто не їде інвестувати у вашу країну. Я ж прибув зі своїми коштами і хотів тут відкрити бізнес, турецьку кухню. Нехай нормальні умови для підприємців створять. Хай навіть виселять, але компенсують затрати”, – розповідає житель Азербайджану Фарід Хейдарлі.

Власник кіоска Олександр Каптур натомість пояснює, що підприємець провів воду без його відома, а також що про частину ремонтних робіт його взагалі не повідомили.

“Я йому запропонував повернути кошти за ремонт, так до мене зателефонувала його дружина і вимагає мало не переписати кіоск на них. Він говорить, що вклав туди біля двох тисяч доларів. Ви уявіть, що у кіоску можна зробити за такі кошти!”, – говорить власник.

Фарід Хейдарлі налаштований радикально.

“Якщо мені ніхто не пояснить, що відбувається, увечері підпалю себе”, – каже він.

Джерело: НОВОВОЛИНСЬК СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району