У Луцьку долучаються до наведення порядку в місті

З 1 квітня 2017 року розпочинається Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота» з облаштування спортивних майданчиків. Комунальний заклад «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» долучається до цієї акції, пише ЛУЦЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Луцьку міську раду.

   Сміття, сухий хмиз і минулорічне листя накопичується на майданчиках за зимовий період. Спортивний реманент також потребує дбайливих рук. Працівники центру своїм власним прикладом намагаються залучити до наведення порядку на майданчиках та прилеглих до них територіях як комунальні служби, заклади освіти, так і місцеве населення.

   Вже проведено інвентаризацію спортивних майданчиків за місцем проживання, визначено проведення робіт, які необхідно виконати на них для покращення санітарного стану.

Отож закликаємо усіх небайдужих лучан долучитись до наведення ладу на своїх прибудинкових територіях та спортивних майданчиках у дворах і в подальшому слідкувати за їхнім санітарним станом та збереженням надвірного обладнання.

   Впевнені, що впорядковані майданчики заохочуватимуть багатьох до занять фізичною культурою та підтримки здорового способу життя.

Джерело: ЛУЦЬК СЬОГОДНІ

Читайте также:

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

57-летняя модель удивила своими формами