Із ким хоче об’єднатися Луковичівська сільська рада

Павлівська сільська рада рішенням сесії від 26-го квітня 2016 року надала згоду на добровільне об’єднання із дев’ятьма сільськими радами, що в окрузі: Переславичівською, Милятинською, Топилищанською, Риковичівською, Старопорицькою, Жашковичівською, Колонською, Радовичівською і Луковичівською та надіслала усім повідомлення про свої наміри.

Повідомляє сайт ІВАНИЧІ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт БУГ.

П’ять сільських рад відгукнулися на пропозицію і у грудні 2016 року відбулися вибори в Павлівську територіальну громаду, в яку об’єдналися шість сільських рад: Павлівська, Переславичівська, Топилищанська, Риковичівська, Старопорицька та Жашковичівська. Головою обрали Андрія Сапожника, який уже з перших місяців роботи доводить, що разом із командою однодумців можна багато зробити. Отож після недовгих роздумів Радовичівська, Колонська та Милятинська сільські  ради, провівши опитування  жителів сіл, прийняли рішення доєднатися до Павлівської ОТГ. Депутати Павлівської сільської ради підтримали таку пропозицію сусідів.

А у Луковичівській сільській раді ніяк не можуть визначитися, куди йти. Попередньо жителів сіл опитали до якої громади варто доєднатися: Павлівської, Зимненської чи Іваничівської, до останньої після її створення. Більшість людей у сільській раді (понад 100 голосів), висловили бажання увійти у Павлівську громаду. Це було озвучено на сесії Луковичівської сільської ради.

Але не всіх влаштувало це рішення, яке так і не було прийнято. У перші дні серпня у Луковичах було вивішено розпорядження голови про доєднання до Зимненської  громади.

– Ми з працівниками сільської ради їздили у Павлівку і в Зимне. Прийняли рішення доєднатися до Зимненської громади.  Другого серпня я підписав розпорядження, будемо йти за процедурою закону, – каже сільський голова Михайло Бойчук.

Здавалося б, доєднання до Зимненської громади є нормальним і законним. Але залишається питання: чому ігнорується бажання більшості?

Джерело: ІВАНИЧІ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району