Дороги на Волині активно чистять та посипають – ЛУЦЬК СЬОГОДНІ

Дороги на Волині активно чистять та посипають

Про стан дорожнього покриття та роботи снігоочисної техніки в зимовий період на території області говорили під час чергового засідання антикризового енергетичного штабу, пише ВОЛИНЬ МОЯ з посиланням на Волинська ОДА .

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолія Посполітака, зимове утримання доріг сезону 2016-2017 років характеризується рекордним використанням піщано-соляної суміші. Адже, у порівнянні з минулим 2015 роком, випало багато опадів, спостерігаються часті ожеледиці на дорогах. Тому снігоочисна техніка працювала щоденно.

Зокрема, із запланованих 37 тис. тон піщано-соляної суміші на весь зимовий період 2016-2017 років, лише протягом двадцяти днів січня використано 13 тис. 800 тон для посипання автошляхів області. На проведення відповідних робіт витрачено 63 тис. літрів дизпалива та 21 тис. літрів бензину. Відтак, працівники ДП «Волинський облавтодор» приступили до дозаготівлі піску та солі. Таким чином залишки складають 11 тис. 600 тон піщано-соляної суміші.

– Найбільша проблема полягає в тому, що на сьогодні фінансування на утримання доріг ще не відкрито. Найближчі кошти очікуємо аж в лютому місяці. Таким чином фактично січень ДП «Волинський облавтодор» перебивається власними внутрішніми резервами, тому хотів би подякувати районним державним адміністраціям, які надали непосильну допомогу своїм філіям облавтодору по утриманню доріг в районах. Було надано 14 тисяч літрів дизпалива та 7 тисяч 800 літрів бензину. Хотів би окремо подякувати далеко не найбагатшим районам, наприклад, Любешвіський та Локачинський, які надали найбільшу допомогу щодо паливно-мастильних матеріалів, – зазначив Анатолій Григорович.

Окрім того, найгірша ситуація по утриманню доріг склалася традиційно на дорозі Ковель-Жовква, на ділянці дороги між містами Володимир-Волинський та Нововолинськ, в районі сіл Суходоли та Дігтів. Часті затори на цій дорозі спричинені незадовільним станом самої дороги, а також недостатнім технічним оснащенням Володимир-Волинської філії ДП «Волинський облавтодор». Тому вперше планується провести тендер на експлуатаційне утримання даної дороги окремим лотом. Опісля отримання всіх необхідних дозволів, буде проведено тендер. Як наслідок, прийде новий підрядник, який ліквідує проблеми на ділянці дороги Ковель-Жовква.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Leave a comment

Your email address will not be published.


*